Aizputes novadpētniecības muzejs arī šogad būs akcijas "Muzeju nakts 2018" dalībnieks un saviem apmeklētājiem 19. maijā piedāvās dažādas aktivitātes, kas saistītas ar šī gada akcijas tēmu ŠŪPULIS.

Aizputes zonālās slimnīcas Dzemdību nodaļā , pateicoties dakterēm Rasmai Vītolai, Ingrīdai Circenei un nodaļas atsaucīgajam personālam ,pasaulē nākušas vairākas aizputnieku paaudzes. Savulaik Aizputes Dzemdību nodaļa bija izslavēta tuvu un tālu kā vieta, kurā jaunās māmiņas un jaundzimušie tiek aprūpēti ar īpašu sirsnību, tāpēc  šurp dzemdēt braukušas māmiņas no visas Kurzemes un pat Rīgas.

Kā tur īsti bija tais tālajos laikos, kad aizputniekiem bija tā ekskluzīvā iespēja piedzimt pašiem savā pilsētā – Aizputē un viņu pasēs kā dzimšanas vieta ir ierakstīta Aizpute, runāsim un atcerēsimies 19. maija vakarā Aizputes novadpētniecības muzejā. Šo atmiņu stāstu mums palīdzēs izstāstīt Aizputes Dzemdību nodaļas ilggadēja vadītāja daktere Rasma Vītola, Aizputes zonālās slimnīcas vadītāja- daktere Ingrīda Circene un nodaļas māsiņas un vecmātes. Lai šī tikšanās būtu bagātāka ar dažādiem foto un atmiņu stāstiem, aicinām ikvienu padalīties ar saviem stāstiem un fotogrāfijām no saviem ģimenes albumiem!

Fotogrāfijas lūdzu atnest uz Aizputes novadpētniecības muzeju, kur tās tiks skanētas un tūlīt atgrieztas Jums atpakaļ vai arī iesūtīt elektroniski uz muzeja e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Informācijas saņemšanai varat zvanīt pa tālruni 29623284 (Jolanta)

Jau iepriekš pateicamies un ceram uz Jūsu atsaucību!

Jolanta Berga

Aizputes novadpētniecības muzeja vadītāja