Domājot par to, cik svarīgi ikvienai sievietei ir prast un spēt pašai parūpēties par savu ārējo izskatu un iekšējo labsajūtu, Aizputes novadpētniecības muzejs novada sievietēm vēlas piedāvāt pasākumu-meistardarbnīcu ciklu „Sapos sevi pati!”, kurās, tiksimies ar tiem aroda meistariem, kuru palīdzību meklējam tajās reizēs, kad vēlamies sevi palutināt un sapost, lai izskatītos un justos labi, lai uzzinātu knifiņus, kas palīdzēs attīstīt prasmes un iedvesmos sevi sapost arī ikdienas gaitās ejot.

Pirmo skoliņas nodarbību muzejā piedāvājam 19. oktobrī plkst.18.00 un tajā tiksimies ar divām meistarēm- „matu savaldītājām un pavēlniecēm” no Rīgas salona „Schwarzkopf Studio”-Evu Stāmeri un Inetu Lapku. Nodarbībā-meistarklasē būs saruna par to, kā mīlēt un rūpēties par saviem matiem, tos pareizi ķemmējot, mazgājot un veidojot. Meistares konsultēs par to, kas jāņem vērā, izvēloties matu griezumu un krāsu. Meistardarbnīcas praktiskajā daļā dalībniecēm tiks piedāvāta iespēja iepazīt un izmēģināt frizieru „karstos instrumentus” frizūras izveidošanai. Ierobežojumu pilnīgi nekādu, tikai noteikums- uz meistarklasi ierasties ar tīriem, tikko mazgātiem matiem.

Dalībai meistarklasē obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29623284 (Jolanta)

Uz tikšanos!

JAUNUMI UN AKTIVITĀTES