ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

BĒRNU DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTE MUZEJĀ

Piedāvājam iespēju svinēt Dzimšanas dienu Aizputes novadpētniecības muzejā, izmantojot muzeja piedāvāto programmu vai arī izīrēt telpas darba ballītei,kristībām vai jeb kuram citam īpašam notikumam nelielā kompānijā.

Aizputes Jaunajā Pilsmuižā reiz bija skola un daudzi to laiku atceras kā ļoti ļoti īpašu. Un viena no tā laika īpašajām garšām daudzu prātos ir palikusi- ūdenskliņģeru garša. Skolā kliņģerus necepa, bet gan pilsētas kafejnīcā. Tās vecās kafejnīcas sen vairs nav, bet atmiņas un stāsti par kliņģeriem ir dzīvas.

Vai zini, kā šie kliņģeri top? Un vai zini, kāpēc tiem tieši šāds nosaukums? Un galu galā cik toreiz maksāja kliņģeri?  To visu uzzināsi un varēsi pats izmēģināt roku kliņģeru gatavošanā muzeja kulināro prasmju darbnīcā "No vecmāmiņas pavārgrāmatas".

Bērnu Dzimšanas dienas ballītē aicinām pāršķirstīt ne tikai Vecmāmiņas pavārgrāmatu bet ieskatīties arī viņas rokdarbu lādītē. Ciemošanās laikā muzejā ir iespējams  izcept ūdenskliņģerus vai arī uzpīt skaistas, interesantas labo domu draudzības rokassprādzes, kā arī iet rotaļās un klāt svētku galdu.

Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no seno amata prasmju meistardarbnīcām: koka lietu darināšanas, sveču-, ziepju-, papīra liešanas, filcēšanas un krāsaino oļu  darbnīcas vai arī izvēlēties pagatavot ko citu garšīgu no vecmāmiņas pavārgrāmatas.

Svini savus svētkus kopā ar draugiem muzejā!

Plašāka informācija, rakstot: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 29623284

Bērnu dzimšanas dienas ballīte muzejāBērnu dzimšanas dienas ballīte muzejāBērnu dzimšanas dienas ballīte muzejā