Ekspozīcija "Mazbānītis Liepāja - Aizpute" un "Aizpute - Saldus"

Stāsts par Aizputes mazbānīša laikiem un tā likteni diemžēl jāsāk ar vārdiem "reiz bija", jo par pirms vairāk kā 100 gadiem "dzimušo čukbānīti", kurš savā nesteidzīgajā gaitā līkumoja starp koku un krūmu puduriem un pāri pļavām, vairs atgādina tikai demontētā sliežu ceļa uzbērumi, turpat gadsimtu senas fotogrāfijas un romantiski gaišas atmiņas gados vecāku cilvēku prātos, kas šo braucienu reiz paši baudījuši. Bānītis ir iebraucis vēstures depo, bet stāstus par to izstāsta šī ekspozīcija.

Ekspozīcija "Mazbānītis Liepāja - Aizpute" un "Aizpute - Saldus"Ekspozīcija "Mazbānītis Liepāja - Aizpute" un "Aizpute - Saldus"Ekspozīcija "Mazbānītis Liepāja - Aizpute" un "Aizpute - Saldus"