Ekspozīcija "Aizputes vēsture gadsimtu griežos"

Ekspozīcija vēsta par pilsētas vēsturi un ievērojamākajiem notikumiem gadsimtu griezumā. Te iespējams apskatīt Aizputes pilsētas vadītāju portretu galeriju un iepazīties ar viņu paveikto, kas neizdzēšami ierakstījies pilsētas vēstures grāmatā. Ekspozīcijā ieraudzīsiet Aizputi no putna lidojuma, uzzināsiet par Atmodas laika notikumiem, pilsētas ģerboņiem, karogu, pilsētas senākajiem namiem un sadraudzības partneriem Šveicē un Zviedrijā.

Ekspozīcija "Aizputes vēsture gadsimtu griežos"Ekspozīcija "Aizputes vēsture gadsimtu griežos"