27. aprīlī plkst. 14.00 Aizputes novadpētniecības muzejā neirografikas nodarbība.

Šī metode apvieno domu un līniju. Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti. Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo. Izlīdzināt komunikāciju jeb kurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.

Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jeb kuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.

Algoritms”Iziet ārpus sava horoskopā robežām” un „Izlīdzināt attiecības ar planētām” Kas ir pazīstams ar astroloģiju zina, ka horoskops tiek zīmēts kā aplis, kura robežās ir atainota planētu mijiedarbība dzimšanas brīdī, gan harmoniski, gan ne visai, mēdz būt šie aspekti un planētu stāvējumi. Neirografiskā līnija palīdz iziet ārpus šīm robežām un kļūt savas realitātes pārvaldniekam. Izzīmēsim aspektus, mīkstinot to iedarbību. Kā arī izlīgt ar planētām, ja tās horoskopā ir vājas vai agresīvas. Ļoti ieteicams cilvēkiem, kam ir nepatīkama pieredze pie astrologiem vai zīlniekiem, kas iekodējuši kādu fatālu dzīves nolemtību: vientulību , nabadzību, nelaimīgu dzīvi utt. Kurš var apzvērēt, ka ir tikai šīs planētas, Saules sistēma un Visums?

Neirografika ir gana jauna, unikāla metodika, ko pāris gadus atpakaļ radījis Krievijas Ph.d. Pāvels Piskarjovs (Пискарёв Павел Михайлович Ph.D).

Lai piedalītos nav nepieciešamas priekšzināšanas neirografikā, zīmēšana, astroloģijā vai citās zinībās. Ja ir, var paņemt līdz savus marķierus, flomāsterus vai zīmuļus.

Nodarbību vadīs: Kristīne Vallere - astroloģe, neirografikas speciālists,

Nodarbības ilgums 4-5 stundas

Dalības maksa 27 eiro

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta- pa tālruni 29823944 (Māra).

Kā arī nosūtot uz e-pastu: vieglugaru@gmail. com “ar norādi Aizputes nodarbība” nosūtīt savus dzimšanas datus: datumu, laiku un vietu. Lai var sagatavot natālo karti.

54434535 2705444329471813 8013082456506761216 o