Aizputes pilsētas svētku ietvaros 11. augustā plkst. 13:00 - 15:00 Jaunās Pilsmuižas pagalmā, Skolas ielā 1, Aizputes novadpētniecības muzejs piedāvā radošo darbnīcu no cikla "Veco lietu jaunā dzīve".

Mums katram mājās ir lietas, kas tuvas un mīļas, lai arī nolietojušās, taču izmest tās žēl. Tāpēc Aizputes novadpētniecības muzejs ar šo darbnīcu uzsāk radošo darbnīcu ciklu, kurās veciem priekšmetiem un lietām tiks piešķirtas jaunas funkcijas: tos salabojot, uzlabojot, pārkrāsojot, pāršujot vai visādi citādi pārveidojot, lai tie atkal iegūtu sadzīvē vai interjerā lietojamas lietas statusu ar jaunu imidžu.

Darbnīca "Augu un krāsu pieskāriens audumam"

Daba augus ir radījusi unikālus, vienreizējus un neatkārtojamus. Tie ir kā mākslas darbi, ko var kopēt. Aicinām uz meistardarbnīcu, kuras laikā katram, kurš to vēlēsies, būs iespējams veidot augu nospiedumus uz līdzpaņemtā apģērba gabala, piemēram, T krekla, auduma maisiņa, spilvendrānas, šalles vai cita apģērba, kuram vēlaties piešķirt jaunu dzīvi, to atsvaidzinot un uzlabojot. Pielietojot dabas vērtības - augus un katra radošās prasmes, mēs kopīgi piešķirsim šīm lietām jaunu dzīvi.

Kad krāsa caur augiem pieskaras audumam, tad no sena tiek radīts kas jauns, kas ļauj tavam vecajam kreklam uzziedēt un uzplaukt un priecēt Tevi pašu un apkārtējos.

JAUNUMI UN AKTIVITĀTES