"Muzeju nakts" pasākumu ietvaros 19. maijā no plkst. 18:00 - 24:00 aicinām un piedāvājam meklēt un izzināt Aizputes šūpuli, aizdomājoties par to, kas ir tie notikumi, vietas un cilvēki, kas ir izauklējuši mūsu pilsētu tādu, kāda tā ir mūsdienās.

muzeju nakts logo

PLKST.
VIETA
PASĀKUMS
ORGANIZATORS
18:00–20:00 Pie Aizputes pilsmuižas Aizputes novada Skolēnu Jaunrades centra pulciņu dalībnieku darbu izstāde, mācību gadu noslēdzot, kā arī dažādas radošās darbnīcas

Aizputes novada Skolēnu Jaunrades centra pulciņu audzēkņi un pedagogi

19:00-24:00 Aizputes pilsmuižas vīna pagrabs

Aizputes vīna darītavas piedāvājumi:

Jaunums! Smaržu laboratorijas atklāšana!(ieeja bez maksas)

Augļu un ogu vīnu degustācija (dalības maksa 5 eur)

Aizputes vīna darītava
19:00-22:00 Pie Aizputes pilsmuižas

Pārgājiens – ekskursija „Aizputes šūpuli meklējot”. Pārgājiena laikā mēs apmeklēsim Aizputes nozīmīgākās vietas, kas ir veidojušas Aizputes vēsturi, dzirdēsim sen nedzirdētus stāstus un nostāstus par mūsu pilsētu tādu, kāda tā ir mūsdienās.

Pārgājiena – ekskursijas ilgums: līdz 3 stundām. Apģērbieties laika apstākļiem un pārgājienam atbilstoši! Pulcēšanās plkst. 19:00 pie muzeja, kur jūs sagaidīs pārgājiena – ekskursijas gids.

Aizputes novadpētniecības muzejs
 22:00- Aizputes novadpētniecības muzejs

Atmiņu stāsti un fotoliecības par Aizputes zonālās slimnīcas Dzemdību nodaļu, kurā pasaulē nākušas vairākas aizputnieku paaudzes.

Vakara vieses: Aizputes Dzemdību nodaļas ilggadēja vadītāja daktere Rasma Vītola, Aizputes zonālās slimnīcas vadītāja un  daktere Ingrīda Circene, kā arī nodaļas māsiņas un vecmātes.

Muzeja Izstāžu zālē

JAUNUMI UN AKTIVITĀTES