dev1

Šodien Muzeja nakts aktivitātes Aizputes pilsētā citādākā formātā, kā līdz šim ierasts.
Piedāvājam orientēšanās spēli, ko katrs interesents varēs izbaudīt pastāvīgi pildot uzdevumus dažādās pilsētas vietās. Kā arī vakara sarunas virtuālajā vidē ar mūsu novada radošām personībām neizejot no savas mājvietas.
Sākot no plkst. 18.00 aicinām piedalīties izzinošā un izklaidējošā orientēšanās spēlē ģimenēm “Robežas vietā aiz kāpas”.
Par orientēšanās spēli ģimenēm “Robežas vietā aiz kāpas”.
• Spēle ir BEZMAKSAS un tā norisināsies Actionbound aplikācijā.
• Būs jānoskenē QR kodu (tiks publicēts iepriekš minētajās interneta vietnēs) un izvēlies iespēju lejuplādēt aplikāciju "Actionbound"
• Lejuplādējot aplikāciju Tev būs nepieciešams aktivizēt atrašās vietu un piekļuvi foto attēliem, lai varētu ielādēt nepieciešamo karti un pievienot savus foto un video;
• Kad aplikācija lejuplādēta, izvēlies iespēju "SKENĒT KODU" un noskenē facebook vai muzeja mājaslapā publicēto QR kodu. Tas tev ļaus atvērt Muzeju nakts orientēšanas spēli.
• Priecāsimies, ja noslēdzot spēli, spēles rezultātus augšupielādēsiet aplikācijā, lai mēs, organizatori, redzam, ka savu spēli esat pabeiguši.
Pasākumu organizē Aizputes novadpētniecības muzejs sadarbībā ar Aizputes novada jauniešu “IDEJU MĀJA”
Paldies IDEJU MĀJA jauniešiem par palīdzību orientēšanās spēles sagatavošanā.

Lasīt tālāk ...

Aizputes novadpētniecības muzejs aicina piedalīties un sekot līdzi Muzeja nakts aktivitātēm Aizputes pilsētā citādākā formātā, kā līdz šim ierasts.
Piedāvājam orientēšanās spēli, ko katrs interesents varēs izbaudīt pastāvīgi pildot uzdevumus dažādās pilsētas vietās. Kā arī vakara sarunas virtuālajā vidē ar mūsu novada radošām personībām neizejot no savas mājvietas.
Informācija par orientēšanās spēli un vakara sarunām tiks publicētas 15. maijā Aizputes novadpētniecības muzeja facebook profilā  un www.aizputesmuzejs.lv sadaļā “jaunumi”.

Lasīt tālāk ...

Rezervē pāris stundas Lieldienu brīvdienu spēlei Aizputes novadā!
Aizrautīgākos spēlētājus sagaidīs balvas no fantastiskajiem Aizputes novada uzņēmējiem!
Sīkāku informāciju ar norādēm varēsi atrast IDEJU MĀJAS profilos 2. aprīļa rītā. Tāpēc seko līdzi un skaties ko Aizputes novads Tev ir sagatavojis!

Lasīt tālāk ...

Muzeja iesniegtais projekts  Valsts Kultūrkapitāla fonda "Muzeju nozares attīstības mērķprogrammā" saņēmis  finansējumu un ar Aizputes novada domes līdzfinansējumu līdz šī gada beigām taps muzeja virtuālās ekspozīcijas "Pastaiga pa Aizputi pirms simts gadiem un šodien" angļu valodas versija muzeja mājas lapā. Aizvadītajā gadā izveidojām virtuālās ekspozīcijas un  muzeja informatīvās sadaļas satura vācu valodas versiju,  bet šī gada nogalē muzeja mājas lapas saturs apmeklētājiem būs pieejams arī angļu valodā.

Lasīt tālāk ...

Šogad janvārī aprit 30 gadi, kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad laika periodā no 13. līdz 27. janvārim Latvijas, tostarp arī Aizputes pilsētas iedzīvotāji- 1990. gada
4. maijā atjaunotās Latvijas neatkarības atbalstītāji- aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Ik rītu vairāki Aizputes uzņēmumu autobusi veda vīrus uz Rīgu un atpakaļ , kur aizputniekiem bija uzticēts sargāt vienuno valstiski un stratēģiski svarīgākajiem objektiem- Latvijas Radio māju Vecrīgā.

Lasīt tālāk ...

Esam priecīgi paziņot, ka ar 2021. gada janvāri informācija Aizputes novadpētniecības muzeja mājas lapā  www.aizputesmuzejs.lv tās apmeklētājiem ir pieejama latviešu un vācu valodās. 

Lasīt tālāk ...

Vēlamies pateikties ikvienam pilsētas iedzīvotājam, uzņēmējam un mūsu pilsētas viesim, kas atsaucās labdarības akcijai un palīdzēja piepildīt ar dāvanām SIRDS SILTUMA KAMANAS.

Lasīt tālāk ...

Lasīt tālāk ...

Šo ziņu vēlamies sākt ar pateicību par pagājušajā gadā piedzīvoto ikvienam, kas mums atsaucās un radīja daudzās mājās svētku sajūtu.
Aizvadītajā gadā piedzima ideja par  labdarības dāvanu tirdziņu Aizputes Jaunajā pilsmuižā, kurā aicinājām piepildīt sirds siltuma kamanas ar dāvaniņām vientuļajiem senioriem un daudzbērnu ģimenēm. Šogad plānotais tirdziņš izpaliek, bet aicinām Jūs ikvienu uzmeklēt vietējos amatniekus, lai sevi un savus mīļos svētkos iepriecinātu ar vietējo ražotāju darinājumiem.

Lasīt tālāk ...

Šī gada vasarā pie mums muzejā ciemojās Latvijas radio 1 žurnāliste Zane Lāce, lai uzklausītu stāstīto par muzeja krājumā esošajiem dārgumiem-lietām ar stāstu- raidījumu ciklam "Vietu lietas". Pavisam nesen šos stāstus Latvijas radio 1 ēterā varēja noklausīties ikviens. Paldies ZANEI LĀCEI par jauko izstāstīto stāstu galaversiju. Ja nokavēji, bet vēlies to noklausīties, piedāvājam šo iespēju šeit: LR 1 raidījums "Vietu lietas" Aizputē

Lasīt tālāk ...

 

PROJEKTU FINANSIĀLI ATBALSTA

Valsts Kultūrkapitāla fonds

AIZPUTES NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJS

Skolas iela 1, Aizpute, Aizputes novads, LV-3456
Telefons Tālruņi: Mob.t. 29623284
e-pasts e-pasts: aizpute.muzejs@gmail.com 
Web Mājas lapa: www.aizputesmuzejs.lv

irk1 Pieejams apmeklējums invalīdu ratiņkrēslos

MUZEJS PIEEJAMS APMEKLĒTĀJIEM:

No 01.10. - 30.04. darbdienās no plkst. 09:00 - 17:00,
katra mēneša 3. sestdienā no plkst. 10:00 - 14:00
No 01.05. - 30.09. darbdienās no plkst. 09:00 - 17:00,
sestdienās no plkst. 10:00 - 14:00