Atkārtošana - zināšanu māte ir teiciens, no kā nevajadzētu kaunēties. Jāņi bija pirms gada un, atzīsimies, no visām neskaitāmajām Jāņu tradīcijām, par ko raksta žurnāli un stāsta folkloristi, atmiņā vien palikušas dažas. Taču nogodāt vasaras saulgriežus tā PA ĪSTAM gribās, tieši tāpat gribās, lai svinēšana ir jēgpilna un nestu gaidāmos rezultātus - veselību un jaunību, iedvesmu, auglību visās sfērās un, galvenais, sajūtu, ka IR! Ir nosvinēts un labi nosvinēts! Par senču tradīcijām vasaras saulgriežu svinēšanā 19. jūnijā plkst 18:00 stāstīs pasaules tautu tradīciju pētniece, žurnāliste un kazdandzniece Elīna Medene - īsi, skaidri, kodolīgi, ar paskaidrojumu, ko darīt, lai izdotos un ko nedarīt lieku, par simboliem un stihijām, par jautro un par dziļo, par apzināto un neapzināto.

Lūdzu līdzi ņemt pledu, uz kā apsēsties, jo saruna/lekcija notiks zālienā pie muzeja.

Pasākums notiek sadarbībā ar Aizputes novada Mūžizglītības centru.

Līgo!

JAUNUMI UN AKTIVITĀTES