Novembrī un decembrī Aizputes novadpētniecības muzejā ikviens interesents tiek aicināts uz radošajām nodarbībām otrdienas vakaros , jo īpaši mīļi gaidītas ģimenes ar bērniem, uz kopā būšanu, kopā radīšanu, darbnīcās iegūsiet ne tikai jaunas prasmes, bet tā būs iespēja pašu rokām gatavot  svētku dāvaniņas ar ko iepriecināt sev tuvos un mīļos. Otrdienu vakaros muzejs ir atvērts ikvienam, kas gatavs ko jaunu uzzināt, iemācīties un dalīties.

Radošo otrdienu vakarus novembrī uzsāksim ar ielūkošanos Baha ziedu maģijā, būs iespēja uzzināt, kas tie tādi ir, kā tos lietot un kā tas ietekmē mūsu pašu un bērnu dzīvi. Savukārt jau nākamajā otrdienā jums būs iespēja uzzināt sapņu ķerāju nozīmi un to darbību, kā arī pašiem tādu pagatavot. Trešajā otrdienā  kopā ar Kazdangas folkloras kopu „Zīle” ielūkosimies dažādos stāstos un dziesmās, šo vakaru gribam veidot, kā kopīgu vakarēšanu pie tējas tases, ar savstarpēju dalīšanos interesantos stāstos. Bet mēneša noslēgumā aicinām uz kopīgu darbošanās veidojot Adventa kalendāru, mazliet citādu kā ierasts, vairāk vērstu uz labajām sajūtām, šāds kalendārs lieti noderētu, katrā mājā vai darba kolektīvā, kopīgi gatavosim labo domu un labo pirmssvētku darbiņu kalendāru radot prieka pilnu šo pasauli un svētku gaidīšanas laiku.

Savukārt decembrī kopīgi gatavosim spēli, kuru spēlējot tumšie vakari paskries nemanot. Pašu rokām gatavosim rī svētku rotājumus un neizpaliks smaržu piepildīts kulinārais vakars muzejā, kurā būs iespējams izgaršot gan svētku ēdienus, gan sadarbībā muzeja tuvākajiem kaimiņiem ar Aizputes vīna darītavu būs iespēja gatavot svētku dzērienus gan lieliem, gan maziem.

Daļu no nodarbībām paredzētiem materiāliem lūgsim sarūpēt pašiem, par tiem vairāk afišās, muzeja mājas lapā vai sociālajos tīklos, tādas mazliet īpašākas lietas mēs muzeja darbinieki būsim jums sarūpējuši.

Pavadīsim šo svētku gaidīšanas laiku kopā! Gan novembris, gan decembris mums ir svētku laiks, tiklīdz vieni svētki būs nosvinēti, jau sāksim gatavoties nākošajiem.
Audzēsim sevī svētku un kopības sajūtu! Uz tikšanos radošajās otrdienās Aizputes novadpētniecības muzejā!
Uz visām nodarbībām vēlama pieteikšanās, lai varam sarūpēt nodarbībām nepieciešamos materiālus pietiekamā daudzumā.

Vairāk informācijas par nodarbību ciklu T: 29823944 (muzejpedagoģe Māra)

kamins

JAUNUMI UN AKTIVITĀTES