Kā ik gadu, ziemai sasveicinoties ar pavasari, aicinām sarosīties Aizputes novada rokdarbnieces un amatniekus, jo Aizputes novada rokdarbu izstāde „Par prieku sev un citiem” Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē tiks atklāta 13. martā plkst.17.00.

Šī būs jau desmitā novada rokdarbu kopizstāde Aizputes novadpētniecības muzejā. Ceram, ka aizvadītā gada laikā atkal esat radījuši daudzus skaistus un interesantus darbus, kas veidos bagātīgu izstādi, iepriecinot un rosinot uz aktīvāku darbošanos ar rokdarbiem gan pašus darbu autorus, gan izstādes apmeklētājus.
Aicinu Aizputes novada rokdarbniekus savus darinājumus izstādei iesniegt jau savlaicīgi- ne vēlāk kā līdz 6.martam, jo izstādes iekārtošana ir darbietilpīgs process.
Lažas, Kalvenes, Kazdangas, Cīravas un Aizputes pagastu iedzīvotāji ,kā ik gadu, savus darinājumus var nodot saviem pagasta kultūras darbiniekiem, kas parūpēsies par to nonākšanu Aizputē.
Rokdarbu izstāde Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē savus apmeklētājus priecēs līdz pat 17aprīlim.
 Ceram uz novada iedzīvotāju atsaucību un ticam, ka kopīgiem spēkiem mums atkal izdosies sarūpēt prieku un pārsteigumu pašiem sev un citiem.

Jolanta Berga
Aizputes novadpētniecības muzeja vadītāja