Šo ziņu vēlamies sākt ar pateicību par pagājušajā gadā piedzīvoto ikvienam, kas mums atsaucās un radīja daudzās mājās svētku sajūtu.
Aizvadītajā gadā piedzima ideja par  labdarības dāvanu tirdziņu Aizputes Jaunajā pilsmuižā, kurā aicinājām piepildīt sirds siltuma kamanas ar dāvaniņām vientuļajiem senioriem un daudzbērnu ģimenēm. Šogad plānotais tirdziņš izpaliek, bet aicinām Jūs ikvienu uzmeklēt vietējos amatniekus, lai sevi un savus mīļos svētkos iepriecinātu ar vietējo ražotāju darinājumiem.

Taču ideju par Ziemassvētku sirds siltuma kamanu piepildīšanu mēs vēlamies saglabāt arī šogad, jo, šķiet, vairāk kā jebkad mums visiem ir vajadzīgs atbalsts, drošības un pleca sajūta, sajūta, ka cilvēku sirdis vēl joprojām ir atvērtas un sirds siltuma piepildītas.
Aizvadītajā gadā, pasniedzot cilvēkiem Jūs sarūpētās dāvaniņas, piedzīvojām abpusēji neviltotu prieku un emocijas. Dāvaniņas nonāca mājās, kur tās, iespējams, vismazāk gaidīja.
Sirds siltuma kamanas Jūs gaida jau ierastajā vietā Aizputes novadpētniecības muzejā līdz 18. decembrim. Savu sirds siltuma dāvaniņu varat atstāt arī Valentīnas ziedu veikaliņā. Tās atceļos uz mūsu kamanām.
Sirds siltuma dāvaniņa var būt pilnīgi jebkas, sākot no pašu rokām pagatavotas apsveikuma kartiņas, ar mīlestību adītām zeķītēm, ievārījuma vai gurķu burciņām,  ar prieku sarūpētiem našķiem. Pats galvenais, lai šīs dāvaniņas nāktu no sirds. Tas, cik daudzus cilvēkus kopīgi varēsim iepriecināt šajos svētkos, ir atkarīgs no katra viena. Tādēļ aicinām ikvienu piestāt, ieklausīties un sajust, kas ir tas, ar ko šogad gribas dalīties!
Ja Tev ir zināms kāds vientuļš seniors, kuru iepriecinātu dāvaniņa svētkos, lūdzu dod mums ziņu, rakstot privātu vēstulīti šeit pat FB, vai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lai skaists un mierpilns Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

kamanas