Arī šogad vēlamies un uzdrīkstamies turpināt tradīciju Ziemassvētkos un gadu mijā pārsteigt un iepriecināt Aizputē un tās apkārtnē dzīvojošos vientuļos seniorus un daudzbērnu ģimenes. Tādēļ SIRDS SILTUMA kamanas atkal  ir ieņēmušas goda vietu muzeja “Lauku sētas” ekspozīcijā, lai Jūs, kas ar savām Sirdssiltuma dāvaniņām vēlaties piedalīties šajā labdarības akcijā, varētu tās piepildīt. Dāvana var būt jebkas, kas nācis no tīras sirds ar mērķi iepriecināt: pašu gatavotas dārza veltes burciņās, zīmētas apsveikuma kartiņas, ar mīlestību adītas zeķes, cimdi, cepures un lielākas lietas, kā arī citi našķi, kas piederas svētku sajūtas radīšanai ikvienās mājās. Kopīgiem spēkiem ļausim notikt skaistam brīnumam, kas vairo labo un prieku gan devēju, gan saņēmēju sirdīs.
Būsim pateicīgi, ja zināt un ieteiksiet mums vientuļos pensionārus un daudzbērnu ģimenes, kuru acis un sirdis iepriecinātu kāda no SIRDSSILTUMA kamanu dāvanām. Rakstiet vai zvaniet (29623284) droši!
Lai gaišs un mierpilns domās, darbos  un sajūtās Jūsu ceļš pretim Ziemassvētkiem!

sirds siltuma kamanas