19. septembrī plkst. 18:00 muzeja izstāžu zālē pasākums “Citādi krekli” , tā būs vakarēšana kopā ar Ventiņu stāstnieci Līgu Reiteri Vakarēšanas laikā Līga demonstrēs Ventiņu pusei raksturīgo valodu un kreklu šūšanas tradīcijas, kā no viduslaiku kreklu piegrieznes tikt līdz mūsdienīgai kleitai vai vasaras mētelim.
Līdz šim vakarēšanas CITĀDI KREKLI ir notikušas Valmieras pusē,  Rīgā, Jaunpilī un Kandavā. Uz meistarklasi tiek aicinātas ne tikai  tautastērpa nēsētājas, bet rokdarbnieces, kas vēlas mazliet šūt citādādāk.  Aizputes muzejs ir vieta, kur satiekas laiki un dzīvo sapņi, šeit satiekas draugi un domubiedri, lai radītu ko jaunu un skaistu.  Arī Līga šeit brauc satikt draugus un pabūt kopā un dalīties savās zināšanās. Pati meistarklase ir Līgas dāvana mums, līdzmaksājumu par telpām un Līgas ceļa izdevumiem 3 eiro.  Līdzi diegs, adata, šķēres un auduma gabals, tas var būt gan jauns, gan ne tik jauns, tā var būt kleitas drāna, gan skaists mēbeļaudumam.
Uz pasākumu obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29823944 (muzejpedagoģe Māra)

citadi krekli