Soli pa solītim, lēnām, piesardzīgi, tieši tik, cik savstarpējās cieņas balstītā sarunā veidosies, klausīsimies, jautāsim, piedalīsimies un būsim klāt Amanitus muscarius /sarkanās mušmires/ iepazīšanā. Atpazīstamība dabiskajā vidē - mežā, pielietojuma vēsture, veidi, izmantošana tautas dziedniecībā, dažādi uzlējumi, izvilkumi u.c. preparāti, praktiskie jautājumi.

Vajag meklēt un klauvēt, vērsties pie visvarenā Spēka mūsos un neļaut tam snaust; un, ja darīsim to pareizi un ar tīru, atvērtu sirdi, mēs saņemsim to, ko prasām, un atradīsim to, ko meklējam, un Visuma durvis, kas bija aizslēgtas, mums atvērsies. /Paracelzs/

Pagatavosim ziedi - no kaltētajām sēnēm. Var ņemt līdz arī savu savākto materiālu -  kaltētu sēnīti. (ja tādas ir, šis ir visskaistākais šo sēņu augšanas laiks, līdz tikšanās reizei to vēl var paspēt savākt un izžāvēt (grādi nedrīkst pasniegt 45)  Ja katrs paņems kaut vienu, sanāks jau labs materiāls. Taču Ilgai būs arī savs materiāls līdz.

Katram klātesošajam būs mazs trauciņš ko paņemt līdz. Ja atliks laiks - semināra noslēgumā būs neliela meditācija.
Semināru vadīs Ilga Gavare – biologs, pirtniece, augu sieva.
Semināra norises laiks – 2019. gada 16. oktobris, no 18.30 – 21.30
Pieteikšanās obligāta T: 29823944 Māra