Izstādes atklāšanas svētki 18. oktobrī plkst.18.00.
Par šīs  izstādes koncepciju un darbu rašanos tās  autors- aizputnieks  Varis Sants saka īsi un konkrēti-" Ar fotoaparātu rokās Liepājas ērģelniekam Lotāram Džeriņam pa pēdām.Mums katram ir savs zobārsts, ģimenes ārsts un autoservisa meistars. Man ir tas gods jau gadus piecpadsmit būt par Liepājas ērģelnieka  Lotāra Džeriņa personīgo fotogrāfu. Tādēļ fotogrāfiju izstādē tiks parādītas šo gadu laikā tapušās ar ērģelnieku saistītas bildes.

Šī izstāde tapa kā Liepājas Latviešu biedrības nama pasūtījums fotogrāfam, šogad atzīmējot  ērģelnieka L. Džeriņa  55. dzīves gadskārtu. Tādēļ Varis saka paldies Lotāram par kopābūšanu,
Aigaram Hibnerim par bilžu atlasi un izgatavošanu un Liepājas Latviešu biedrības nama vadītājai Vitai Hartmanei par izstādes projekta virzīšanu. Ar šo personālizstādi V. Sants šogad atskatās arī uz savas dzīves 55 gadiem. Vienā izstādē vienkop satikušies divi vienaudži, tādēļ izstādei dots lakonisks nosaukums-110.
Izstāde apskatāma līdz 3. decembrim.

varis