Mans – sapnis, spēks, mirklis ...
Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē apskatāma izstāde- fotogrāfu grupas “Liepājas pozitīvs” kopīgi veidotā fotogrāfiju izstāde “Mans”. Fotoentuziastu grupā tās veidotāja Jāņa Vecbrāļa vadībā darbojas 53 fotomīļi, taču šajā izstādē var apskatīt 32 drosmīgāko un aktīvāko dalībnieku darbus, tai skaitā, arī divu aizputnieku- Dinas Kopštāles un Jura Rutkastes darbus.

“Mans” kā vadmotīvu darbu autori izvēlējušies tāpēc ka tas iekļauj ļoti plašu un tajā pašā laikā ļoti personīgu skatījumu uz apkārt esošo: mans sapnis, mans prieks, mans nams, mans mirklis, mans tēvs, mans kadrs, mans mīļums, mans bērns, mans darbs un vēl, un vēl.
Fotoapvienība “Liepājas pozitīvs” pastāv jau ceturto gadu un šī ir otrā viņu kopīgā izstāde. Pirmā ar nosaukumu “Kaleidoskops” pirms gada bija apskatāma arī Aizputes novadpētniecības muzejā.
Kaut arī fotogrupā darbojas cilvēki ar dažādu pieredzi fotografēšanā, sākot ar pieredzējušiem vairāku izstāžu dalībniekiem un konkursu laureātiem un beidzot ar foto jomas iesācējiem, tomēr visus vieno patiesa interese par fotogrāfiju, vēlme pilnveidoties un attīstīt savas prasmes. Ikdienā tam noder gan kluba iekšējie konkursi, gan kopīgi fotografēšanas izbraukumi un semināri, savukārt izstāde ir kā noslēguma darbs gadā, kad labāko var parādīt arī pārējiem.
Izstāde muzejā apskatāma līdz 2020. gada februāra beigām.
LIEPAJAS POZITIVS 5