Vēlamies pateikties ikvienam pilsētas iedzīvotājam, uzņēmējam un mūsu pilsētas viesim, kas atsaucās labdarības akcijai un palīdzēja piepildīt ar dāvanām SIRDS SILTUMA KAMANAS.

Paldies skolotājai Ilzei Jonasei par savas audzināmās klases iesaistīšanu labdarības akcijā. Mēs novērtējam bērnu un viņu vecāku sarūpēto devumu. Šogad dāvaniņas bija īpaši bagātīgas: bija ne tikai no pagraba sarūpēti produkti, bet arī siltas zeķītes un cimdiņi, segas, spilveni un austi paklājiņi, ar roku zīmētas un rakstītas kartiņas, higiēnas preces un dažādi saldi našķi.
Gribas pateikties Aizputes novada Sociālā dienesta darbinieku kolektīvam, novada kultūras namu un tūrisma centru darbiniekiem un visiem tiem ļaudīm, kas pačukstēja to cilvēku adreses, kurās mums bija iespēja nogādāt saziedotos iepriecinājumus svētkos.
Svētku laikā pabijām 63 mājās un 8 dāvaniņas nogādājām Aizputes novada bāriņtiesā, lai tās sildītu šajā gadā jaundzimušos bērniņus  un priecētu viņu vecākus.
Paldies par svētku sajūtas radīšanu!
Paldies par dalīšanos!

paldies