Šodien Muzeja nakts aktivitātes Aizputes pilsētā citādākā formātā, kā līdz šim ierasts.
Piedāvājam orientēšanās spēli, ko katrs interesents varēs izbaudīt pastāvīgi pildot uzdevumus dažādās pilsētas vietās. Kā arī vakara sarunas virtuālajā vidē ar mūsu novada radošām personībām neizejot no savas mājvietas.

Sākot no plkst. 18.00 aicinām piedalīties izzinošā un izklaidējošā orientēšanās spēlē ģimenēm “Robežas vietā aiz kāpas”.
Par orientēšanās spēli ģimenēm “Robežas vietā aiz kāpas”.
• Spēle ir BEZMAKSAS un tā norisināsies Actionbound aplikācijā.
• Būs jānoskenē QR kodu (tiks publicēts iepriekš minētajās interneta vietnēs) un izvēlies iespēju lejuplādēt aplikāciju "Actionbound"
• Lejuplādējot aplikāciju Tev būs nepieciešams aktivizēt atrašās vietu un piekļuvi foto attēliem, lai varētu ielādēt nepieciešamo karti un pievienot savus foto un video;
• Kad aplikācija lejuplādēta, izvēlies iespēju "SKENĒT KODU" un noskenē facebook vai muzeja mājaslapā publicēto QR kodu. Tas tev ļaus atvērt Muzeju nakts orientēšanas spēli.
• Priecāsimies, ja noslēdzot spēli, spēles rezultātus augšupielādēsiet aplikācijā, lai mēs, organizatori, redzam, ka savu spēli esat pabeiguši.
Pasākumu organizē Aizputes novadpētniecības muzejs sadarbībā ar Aizputes novada jauniešu “IDEJU MĀJA”
Paldies IDEJU MĀJA jauniešiem par palīdzību orientēšanās spēles sagatavošanā.

MUZEJU NAKTS