Liepājas mākslinieces Veronikas Skvorcovas gleznu izstādi "Rasas lāses noslēpums" atklājām aizvadītās sestdienas "Muzeju naktī" un tā apskatāma līdz 30. jūnijam.

Veronikai gleznu radīšanas process ir veids, kā izrauties no ikdienas un bieži vien, dabā redzētais un sajustais ir tas, kas iedvesmo. Arī ceļojumu iespaidi un piedalīšanās plenēros dod iespēju iepazīties ar māksliniekiem, veicina un iedvesmo dažādām interesantām  idejām.
Savu māksliniecisko ieceru īstenošanai viņai patīk izmantot dažādas tehnikas: tie var būt grafika, pasteļa gleznojumi vai arī eļļas un akrila krāsu gleznojumi, jo katrai tehnikai ir savs šarms.
"Krāsu pasaule man atklājas arī tauriņa spārnā, ziedā, zāles stiebrā, putna lidojumā, saulrietā, rasas lāsē.... Gleznošana un zīmēšana ir domas pārveidošanās formā uz audekla vai papīra. Saruna ar sevi, savu sajūtu atspoguļošana. Tā ir mijiedarbība  māksliniekam ar skatītāju. Ceru, ka šī satikšanās  radīs jaukas un gaišas sajūtas un pārdomas", atklāj māksliniece.
Iesakām, aicinām, gaidām ciemos!

Veronika Skvorcova Rasas lases noslepums

izstade 1  izstade3   izstade5   izstade4