dev1

Priecājos par novada sieviešu lielo atsaucību muzeja iniciatīvai, jo uz skoliņas pirmo nodarbību oktobrī, kas bija veltīta matu kopšanai un veidošanai, nācās organizēt vēl papildus nodarbību. Tik daudz priecīgu un starojošu acu vienuviet ikdienā nenākas redzēt bieži. Solīju, ka iesākto turpināsim. Turot solījumu un, domājot par to, cik svarīgi ikvienai sievietei ir prast un spēt pašai parūpēties par savu ārējo izskatu un iekšējo labsajūtu, 16. novembrī plkst. 18:00 muzeja Saimes istabā piedāvājam pasākumu - meistardarbnīcu “Tavs dabiskais skaistums”, kurā tiksimies ar Daci Gudēnu no „Oriflame Skaistuma studijas”.

Dace sevi raksturo kā laimīgu sievieti, kurai hobijs ir darbs un darbs ir hobijs- sievietes iekšējā un ārējā skaistuma atrašana un izcelšana. Nu jau vairāk kā 16 gadus viņas ikdiena ir saistīta ar kosmētikas pasauli, kas viņā nostiprinājusi pārliecību par to, ka  ikviena sieviete vēlas justies un izskatīties lieliski. Tikai reizēm mazliet pietrūkst zināšanu un prasmju, lai izceltu savu dabas doto skaistumu. „Mana pārliecība ir, ka tam nevajag ne lielus finanšu resursus, ne dārgas procedūras, ne kosmētikas kalnus”, atzīst Dace Gudēna.

Meistardarbnīcā uzzināsiet:

  • kā iegūt skaistu un veselīgi starojošu sejas ādu jebkurā vecumā;
  • kuri  ir tie skaistumkopšanas pamatsoļi un ikdienas ieradumi, bez kuriem nu nekādi neiztikt, lai lieliski izskatītos katru dienu;
  • kas jāņem vērā, izvēloties ādas kopšanas produktus;
  • soli pa solim apgūsiet ādas kopšanas ikdienas rituālu: vieglu sejas masāžu, kā arī SPA salonu cienīgu rituālu, lai savu ādu palutinātu un tā atkal atgūtu starojošu izskatu.

Uz nodarbību līdzi ņemams neliels sejas dvielītis un spogulis. Varat ņemt līdzi arī savu kosmētiku, lai saprastu, kas no ikdienā lietošanai nepieciešamā jau ir, bet kas, iespējams, vēl nepieciešams.

Tā kā dalībnieču skaits meistardarbnīcā ir ierobežots, OBLIGĀTA iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29623284 (Jolanta)

 

JAUNUMI UN AKTIVITĀTES

 

PROJEKTU FINANSIĀLI ATBALSTA

Valsts Kultūrkapitāla fonds

AIZPUTES NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJS

Skolas iela 1, Aizpute, Aizputes novads, LV-3456
Telefons Tālruņi: Mob.t. 29623284
e-pasts e-pasts: aizpute.muzejs@gmail.com 
Web Mājas lapa: www.aizputesmuzejs.lv

irk1 Pieejams apmeklējums invalīdu ratiņkrēslos

MUZEJS PIEEJAMS APMEKLĒTĀJIEM:

No 01.10. - 30.04. darbdienās no plkst. 09:00 - 17:00,
katra mēneša 3. sestdienā no plkst. 10:00 - 14:00
No 01.05. - 30.09. darbdienās no plkst. 09:00 - 17:00,
sestdienās no plkst. 10:00 - 14:00