dev1

Šogad janvārī aprit 30 gadi, kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad laika periodā no 13. līdz 27. janvārim Latvijas, tostarp arī Aizputes pilsētas iedzīvotāji- 1990. gada
4. maijā atjaunotās Latvijas neatkarības atbalstītāji- aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Ik rītu vairāki Aizputes uzņēmumu autobusi veda vīrus uz Rīgu un atpakaļ , kur aizputniekiem bija uzticēts sargāt vienuno valstiski un stratēģiski svarīgākajiem objektiem- Latvijas Radio māju Vecrīgā.

Lasīt tālāk ...

Esam priecīgi paziņot, ka ar 2021. gada janvāri informācija Aizputes novadpētniecības muzeja mājas lapā  www.aizputesmuzejs.lv tās apmeklētājiem ir pieejama latviešu un vācu valodās. 

Lasīt tālāk ...

Vēlamies pateikties ikvienam pilsētas iedzīvotājam, uzņēmējam un mūsu pilsētas viesim, kas atsaucās labdarības akcijai un palīdzēja piepildīt ar dāvanām SIRDS SILTUMA KAMANAS.

Lasīt tālāk ...

Lasīt tālāk ...

Šo ziņu vēlamies sākt ar pateicību par pagājušajā gadā piedzīvoto ikvienam, kas mums atsaucās un radīja daudzās mājās svētku sajūtu.
Aizvadītajā gadā piedzima ideja par  labdarības dāvanu tirdziņu Aizputes Jaunajā pilsmuižā, kurā aicinājām piepildīt sirds siltuma kamanas ar dāvaniņām vientuļajiem senioriem un daudzbērnu ģimenēm. Šogad plānotais tirdziņš izpaliek, bet aicinām Jūs ikvienu uzmeklēt vietējos amatniekus, lai sevi un savus mīļos svētkos iepriecinātu ar vietējo ražotāju darinājumiem.

Lasīt tālāk ...

Šī gada vasarā pie mums muzejā ciemojās Latvijas radio 1 žurnāliste Zane Lāce, lai uzklausītu stāstīto par muzeja krājumā esošajiem dārgumiem-lietām ar stāstu- raidījumu ciklam "Vietu lietas". Pavisam nesen šos stāstus Latvijas radio 1 ēterā varēja noklausīties ikviens. Paldies ZANEI LĀCEI par jauko izstāstīto stāstu galaversiju. Ja nokavēji, bet vēlies to noklausīties, piedāvājam šo iespēju šeit: LR 1 raidījums "Vietu lietas" Aizputē

Lasīt tālāk ...

 

Priecājamies par mūsu apmeklētāju prieka izpausmēm apskatot Rudzīšu ģimenes darbu izstādi "Doma". Nāciet ciemos un gūstiet gaišas un priecīgas emocijas arī Jūs, jo muzejs  strādā un gaida savus apmeklētājus.
Izstāde apskatāma visu janvāra mēnesi

Lasīt tālāk ...Lasīt tālāk ...Lasīt tālāk ...

 

LUPATGLEZNAS | MĀLLIETIŅAS | FOTOKARTONI -liepājnieku Rudzīšu ģimenes radošais veikums izstādē “DOMA” muzeja izstāžu zālē būs skatāms no pirmdienas- 19. oktobra līdz 5. decembrim . Terēze Marija, Agnese un Jānis ir pozitīvi, draudzīgi un komunikācijai ar sabiedrību atvērti cilvēki, kurus vieno ģimene un radošas aktivitātes dažādās mākslas jomās. Kādās? Nāciet , ieraugiet un uzziniet paši! Izstāde īpaši piemērota ģimeņu auditorijai, tātad- dažādu paaudžu muzeja apmeklētājiem.

Aicinām un gaidām ciemos!

Lasīt tālāk ...Lasīt tālāk ...Lasīt tālāk ...

Sakarā ar Aizputes novada domes lēmumu Nr. 563 tiek atcelti visi Aizputes novadā plānotie publiskie pasākumi līdz 6. novembrim. Ar lēmumu iespējams iepazīties

http://www.aizputesnovads.lv/

 

Aizputes novadpētniecības muzeja darbinieki 1.oktobrī  dodas pieredzes apmaiņas braucienā un jauno Latvijas valsts muzeju krātuvju kompleksu. Tādēļ šajā dienā muzejs apmeklētājiem būs slēgts.
Esiet mīļi gaidīti citā laikā!

Lasīt tālāk ...

PROJEKTU FINANSIĀLI ATBALSTA

Valsts Kultūrkapitāla fonds

AIZPUTES NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJS

Skolas iela 1, Aizpute, Aizputes novads, LV-3456
Telefons Tālruņi: Mob.t. 29623284
e-pasts e-pasts: aizpute.muzejs@gmail.com 
Web Mājas lapa: www.aizputesmuzejs.lv

irk1 Pieejams apmeklējums invalīdu ratiņkrēslos

MUZEJS PIEEJAMS APMEKLĒTĀJIEM:

No 01.10. - 30.04. darbdienās no plkst. 09:00 - 17:00,
katra mēneša 3. sestdienā no plkst. 10:00 - 14:00
No 01.05. - 30.09. darbdienās no plkst. 09:00 - 17:00,
sestdienās no plkst. 10:00 - 14:00