Tie sastāv no pļavas, kas atrodas namnieku deksnī, kā šo zemi ir izlēņojis labās piemiņas hercogs Magnuss, un minētie pārdevēji Stridebeki līdz šim ka pilnīgu īpašumu ir valdījuši un lietojuši, ar visām tiesībām, kas attiecas uz šo zemesgabalu, pļavu un dzīvesvietu, kādās apstiprinātās un nospraustās tie atrodas, kā aprakstīti apzīmogotajā pergamentā, tiek nodoti Johanam Loram, viņa mantiniekiem un pēcnācējiem par dzimtu, nelaužami un uz mūžīgiem laikiem, kā tas notiek pēc labākās tiesiskās formas, tiek nodots kā mantojams īpašums par 200 poļu florēniem, ko pārdevējs ir jau saņēmis un par to izsniedzis kvīti. Pārdevējs arī atsakās no visām tiesībām un pretenzijām par labu Johanam Loram un viņa mantiniekiem, un pircējs un viņa mantinieki minēto zemi un pļavu var paturēt, lietot, pārdot un ieķīlāt uz mūžīgiem laikiem.

No visām tiesībām atsakās arī sieva Anna Stridebeka, visi mantinieki un pēcnācēji, un visi interesenti par labu pircējam kā tagad, tā mūžīgi mūžos. Pircējam šis līgums nekādā veidā nedrīkst kaitēt, un tas tiek pasargāts no jebkādas cilvēciskās skaudības un niknuma. Pilnīgai apliecināšanai un paturēšanai pārdevēja kungs šo kontraktu ir pašrocīgi parakstījis, pielicis tam savu zīmogu un licis tam pielikt Aizputes tiesas zīmogu. Tas noticis Aizputē, pestītāja Kristus 1638.g. 20. oktobrī.